به وب سایت شرکت دارو سازی تهران شیمی خوش آمدید.

شرکت داروسازی تهران شیمی کارفرمای منتخب سلامت محور سال ۱۴۰۰ در سطح ملی

مدیرعامل « آقای دکتر مهرآمیزی» : شرکت داروسازی تهران شیمی بر این باور است که رشد مولفه های تولید و شاخصه های پیشرفت

در گرو سلامت ، شادابی و بهداشت شغلی نیروی کار است.

 

کارفرمایانی که به آینده نظر دارند و کارکنان خود را عضوی از خانواده کسب و کار خود می دانند، با انتخاب استراتژی‌های اثربخش و اصلاح فرآیندهای کاری ضمن صیانت از نیروی انسانی و ارتقاء سطح سلامت کارکنان در جهت بهبود سطح کیفی خدمات و محصولات خود می کوشند.

به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اقدامی ارزشمند ضمن برگزاری مراسمی در تاریخ سه شنبه ۱۷ اسفند با حضور آقای دکتر عبدالملکی وزیر دستگاه متبوعه، معاونان و مشاوران وزارتخانه از کارفرمایان نمونه سلامت محور ۱۴۰۰در سطح ملّی، پیشرو در عرصه سلامت و بهداشت شغلی نیروی کار تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که در سالن ۱۷ شهریور همایش های وزارت کار برگزار گردید، وزیر محترم تعاون کار و رفاه اجتماعی و هیأت همراه،  ضمن بازدید از غرفه شرکت داروسازی تهران شیمی (سهامی عام) از دکتر علی مهر آمیزی به‌عنوان مدیرعامل کارفرمای منتخب سلامت محور ۱۴۰۰ با اعطای لوح تقدیر و تندیس تجلیل به عمل آوردند.

مدیرعامل شرکت داروسازی تهران شیمی در حاشیه این مراسم گفت:

این شرکت از سال ١٣٣٥ به‌عنوان یک بنگاه اقتصادی در توسعه و تولید داروهای ژنریک و اختصاصی و همچنین مواد اولیه دارویی، پیشرو بوده و به‌منظور انطباق حرکت بر مبنای مسئوليت اجتماعي خود در جهت نهادينه كردن فرهنگ و فرامين ايمني و بهداشت كار اقدام به تاسيس خانه بهداشت كارگري در سال ١٣٦٢ نمود.

دکتر علی مهرآمیزی اضافه کرد: انطباق با الزامات قانونی ملّی و استانداردهای بین المللی در زمینه  ایمنی و بهداشت کار، جزو اصول اولیه فرهنگ سازمانی داروسازی تهران شیمی بوده و کلیه کارکنان در تمامی سطوح سازمانی در تلاشند که خانواده بزرگ سلامت محور تهران شیمی در فضای ایمن و سالم به ارائه خدمات و تولید محصولات با کیفیت نائل آیند.

دکتر مهرآمیزی افزود: من بر این باورم آنچه در راستای سلامت و بهداشت شغلی کارگران و حذف مشاغل سخت و زیان آور صرف می گردد،  هزینه نبوده بلکه سرمایه گذاری روی منابع انسانی است که همانا محور توسعه و تولید هستند.

وی در پایان با قدردانی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر و سایر دست اندرکاران برگزاری این مراسم، اهمّ برنامه های خانه بهداشت کارگری شرکت داروسازی تهران شیمی را به قرار زیر برشمرد:

  • مدیریت موفق ریسک و فرصت ها
  • تعهد به حذف خطرات و کاهش ریسک جهت ایجاد محیط ایمن و جلوگیری از بروز مصدومیت و بیماری.
  • اصلاح فرآيندها با هدف حذف مشاغل سخت و زيان آور.
  • تعیین و توسعه ، نگهداری و به اشتراک گذاری دانش ضروری ايمني و سلامت شغلي.
  • اجراي الزامات قانوني ملي و بين المللي
  • پايش مستمر عوامل زيان آور محيط كار
  • انجام منظم معاينات طب كار سالانه و بدو استخدام با بكارگيري پزشك طب كار مقيم
  • مديريت حوادث و شبه حوادث و امداد و كمكهاي اوليه
Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping