به وب سایت شرکت دارو سازی تهران شیمی خوش آمدید.

تاریخچه

تاریخچه

شرکت داروسازی تهران شیمی یکی از برترین شرکت های داروسازی ایران، در خرداد ماه سال ۱۳۳۵ خورشیدی توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران پایه گذاری شد. این شرکت در ابتدا به واردات دارو پرداخت اما از همان هنگام، به فکر احداث یک واحد داروسازی در ایران بود.
در فاصله زمانی نه چندان دور، با همراهی دو مرکز بزرگ داروسازی آلمان یعنی: “Boehringer Mannheim” و “chemie grünenthal” به عنوان شریک، همکار و پشتیبان علمی، تهران شیمی شروع به ارائه تولیدات دارویی نمود و با افزودن و تجهیز کردن کارخانه به مدرنترین دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و آزمایشگاه های کنترل کیفیت و انبار کنترل و… در جنب کارخانه به گسترش فعالیت های خود در راستای پاسخگویی به نیازمندی های حوزه سلامت کشور ادامه داد.
در آذر ماه ۱۳۴۴ تهران شیمی با رشدی فزاینده، سرمایه اش را جهت گسترش کار چندین برابر نمود و تعداد نیروی انسانی اش را به بیش از ۱۱۰ نفر از متخصصین ایرانی و خارجی ارتقاء داد که اکثریت سهامداران و کارکنان در بخش های مختلف را ایرانیان تشکیل می دادند. این روند رو به رشد، در گذر ایام و با قدمت و اصالتی به اندازه صنعت دارویی ایران زمین ادامه یافته است.امروزه تهران شیمی همچنان با به کارگیری نوین ترین تکنولوژی ها و ابزار و همچنین با حضور بیش از ۴۰۰ نفر نیروی متعهد و متخصص در جهت تامین محصولات دارویی متنوع، گام بر می دارد.

باعث افتخار است که تهران شیمی همواره با پیشروی روزافزون، توانسته است تا از نظر تولید محصولات ژنریک، در جایگاه برترین شرکت های تولیدی صنعت داروسازی ایران عملکردی بایسته و شایسته را ارائه نماید و با بیش از ۶۰ سال قدمت همچنان سربلند و نوآورانه در مسیر خویش به پیش برود و بر قدمت و اصالت خویش بیفزاید.

اعضای هیئت مدیره

از چپ به راست:
  • آقای دکتر علی مهرآمیزی
  • آقای محمود سعیدی نژاد
  • آقای سعید سعیدی نژاد
  • آقای محسن پرنیان پور
  • آقای عبدالمجید سعیدی نژاد

چشم انداز سازمان

شرکت داروسازي تهران شیمی )سهامی عام( در پی آن است که ضمن حفظ و ارتقاء خوشنامی تجاري و تعالی خواهی سازمانی در راستاي توسعه تحقیقات و تولیدات منطبق با روشهاي نوین جهانی و تکنولوژي روز دنیا و نیز حضور موثر در بازارهاي بین المللی، به جایگاه اول تا سوم بازار دارویی ایران و برند مطرح بازارهاي منطقه نائل آید.

ماموریت سازمان

شرکت داروسازي تهران شیمی (سهامی عام) با بیش از نیم قرن فعالیت درخشان بعنوان یکی از شرکتهاي سرآمد در نظام سلامت و بهداشت کشور به تولید داروهاي ژنریک و اختصاصی در انواع گروه درمانی پرداخته و در این راه ضمن بهره مندي از آخرین دستاوردهاي علمی و تکنولوژي روز و التزام به اجرا و ارتقاء سیستم هاي نوین مدیریتی و استانداردهاي توسعه دهنده کیفیت و بهبود مستمر، با هدف خودکفایی صنعت داروي کشور، کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه؛ افزایش سهم بازار داخلی دارو و همچنین ورود به بازارهاي خارجی و صادرات فعالیت می کند.

202
محصول
12
دسته محصول
426
نیروی متخصص
58
سال فعالیت

همکاران ما

ما در طول سال ها فعالیت و تولید محصولات خود، با شرکت ها و مجموعه های بسیاری همکاری داشته ایم. در زیر نام برخی از مهمترین همکاران و شرکت های وابسته تهران شیمی آورده شده است.
Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping