به وب سایت شرکت دارو سازی تهران شیمی خوش آمدید.

جوایز و افتخارات

1397 فروردین ماه، تندیس بانک صادرات
دریافت تندیس یادبود با عنوان همایش مشتریان برتر بانک صادرات
1396 دی ماه، رتبه زرین کارت بازرگانی
دریافت گواهی نامه رتبه زرین یک ستاره از مرکز ملی رتبه بندی ایران با امتیاز 81.03 از 100 امتیاز به نمایندگی به مدیر عامل تهران شیمی جناب آقای دکتر علی مهرآمیزی اعطاء گردید.
1394 اسفند ماه، جایزه تولید کنندگان پیشتاز سازمان غذا و دارو
در همایش معرفی دستاوردهای صنعت دارویی و تجهیزات پزشکی دوم اسفند ماه سال 1394 با حضور جناب آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و جناب آقای دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو ، از شرکت داروسازی تهران شیمی ( بخش تولید کنندگان پیشتاز) در رابطه با تولید داروی آکورا (تترابنازین) که در کشور فقط نمونه خارجی آن موجود بود و با تلاش و کوشش تیم تحقیقاتی و همکاری سایر قسمت ها به مرحله تولید رسید، قدردانی صورت گرفت و تندیس و مدال سازمان غذا و دارو طی مراسمی به جناب آقای دکتر مهرآمیزی به عنوان نماینده و مدیریت ارشد سازمان اهدا گردید.
1391، اشتهار به کیفیت داروی ضد دیابت
مدیر عامل تهران شیمی جناب آقای دکتر علی مهرآمیزی، موفق به دریافت تقدیر نامه اشتهارد به کیفیت محصولات از طرف سازمان غذا و دارو شدند. این تقدیر نامه در بخش دارویی و به جهت مدیریت تولید داروی ضد دیابت اعطاء گشت.
1391، اشتهار به کیفیت داروی ضد چربی خون
مدیر عامل تهران شیمی جناب آقای دکتر علی مهرآمیزی، موفق به دریافت تقدیر نامه اشتهارد به کیفیت محصولات از طرف سازمان غذا و دارو شدند. این تقدیر نامه در بخش دارویی و به جهت مدیریت تولید داروی ضد چربی خون اعطاء گشت.
1391 آذر ماه، رتبه سیمین کارت بازرگانی
گواهینامه رتبه سیمین در طرح ملی رتبه بندی کارت های بازرگانی به نمایندگی به جناب آقای دکتر علی مهرآمیزی مدیر عامل تهران شیمی اهداء گشت.
1390، اهتمام به کیفیت آزیترومایسین جامد
در دومین دوره برگزاری جایزه ملی کیفیت غذا و دارو که در سال 1390 به همت معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت صورت گرفت، شرکت داروسازی تهران شیمی موفق به اخذ گواهی نامه اهتمام به کیفیت برای محصول آزیترومایسین به شکل جامد شد.
1390 – 1386، جشنواره ملی بهره وری
در چهارمین جشنواره ملی بهره وری، بر اساس محاسبات صورت گرفته توسط سامانه ملی اندازه گیری شاخص های بهره وری، شرکت تهران شیمی موفق به دریافت گواهی نامه جهت عملکرد مناسب در گروه مواد و محصولات دارویی طی سال های 86 – 90 بوده است.
1382، لوح تقدیر از وزارت صنایع و معادن
به پاس تلاش و کوشش کارکنان تهران شیمی به خصوص مدیر عامل محترم و کارکنان شایسته در بخش تحقیق و توسعه در موفقیت، جهت تولید قرص روکشدار کلاریترومایسین 250 میلی گرمی، این لوح به امضای وزیر صنعت و معدن در سال 1382 جناب آقای اسحاق جهانگیری، به تهران شیمی اهداء شد.
Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping